Техномаркет - FAVORIT CF-366 ЛАДИЛНИК

FAVORIT CF-366 ЛАДИЛНИК

-16%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5005851
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
15,999 ден.

ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ: 336 L КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 230 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ : 106 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А+ ГАС: Р 600 A ИЗМЕНЛИВИ ВРАТИ ЕДЕН КОМПРЕСОР РЕГУЛИРАЧКИ НОГАРКИ ЗАДНИ ТРКАЛЦА ДЕЛ ЗА МЛЕЧНИ ПРОИЗВОДИ ФИКСНИ РАЧКИ ЗА ВРАТА ДРЖАЧ ЗА ЈАЈЦА ПРИЛАГОДУВАЧКИ ПОЛИЦИ НА ВРАТА ПРИЛАГОДУВАЧКИ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ КОМОРА ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ СО ТРАНСПАРЕНТНИ ФИОКИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 186/59,5/65 CM

Слични производи