Техномаркет - VIVAX FS-41T ВЕНТИЛАТОР

VIVAX FS-41T ВЕНТИЛАТОР

-15%

Производител: VIVAX
Шифра: 5005856
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

ДИЈАМЕТАР: 40 СМ МОЌНОСТ: 50 W РЕГУЛАЦИЈА НА ВИСОЧИНАТА МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА 1,27 М СО ОСЦИЛАЦИЈА, 3 БРЗИНИ БОЈА: БЕЛА ЛЕСЕН И СТАБИЛЕН ДИЗАЈН КОЈ СЕ ВКЛОПУВА ВО СЕКОЈА ПРОСТОРИЈА.

Слични производи