Техномаркет - ROWENTA VU1930F0 ВЕНТИЛАТОР

ROWENTA VU1930F0 ВЕНТИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 5005862
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,839 ден.

МОЌНОСТ: 45W ДИЈАМЕТАРr: 30cm МАКСИМАЛЕН ПРОТОК НА ВОЗДУХ: 34 m3/min АВТОМАТСКА ОСЦИЛАЦИЈА 3 БРЗИНИ ТЕЖИНА: 3,50 kg

Слични производи