Техномаркет - SONY KD-49XF7596 4K Ultra HD Smart LED ANDROID

SONY KD-49XF7596 4K Ultra HD Smart LED ANDROID

-14%

Производител: SONY
Шифра: 5005888
Достапност:
Редовна Цена:
37,999 ден.

SMART цена:
32,999 ден.

ДИЈАГОНАЛА НА ЕКРАН 49 "(123 CM) 4K ULTRA HD WITH HDR10 4K X-REALITY™ PRO CATCH-UP TV & 4K STREAMING WITH ANDROID ANDROID TV™ PICTURE QUALITY: MOTIONFLOW XR 400 HZ IRISH DIGITAL READY WITH YOUVIEW LIVE COLOUR™ TECHNOLOGY DYNAMIC CONTRAST ENHANCER РЕЗОЛУЦИЈА 3840 X 2160 ПИКСЕЛИ ТЕХНОЛОГИЈА НА ПРИКАЖУВАЊЕ LED ДИЗАЈН НА ФОРМА РАМЕН ЕКРАН ВИСОК ДИНАМИЧКИ ОПСЕГ (HDR) 1000 BACKLIGHT EDGE LED CLEARAUDIO+ ЗАЕДНИЧКИ ИНТЕРФЕЈС ПЛУС (CI +) HDMI 2.0 X 4 VESA ИНСТАЛАЦИЈА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 107 KWH

Слични производи