Техномаркет - SONY KD-55XF8577 4K Ultra HD Smart LED ANDROID

SONY KD-55XF8577 4K Ultra HD Smart LED ANDROID


Производител: SONY
Шифра: 5005891
Достапност:
Редовна Цена:
74,999 ден.

SMART цена:
66,999 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАНОТ 55" ( 138,8 СМ) 4K ULTRA HD ТV ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID TV ВГРАДЕН WI-FI ТИП НА ЕКРАН LED РЕЗОЛУЦИЈА 3840 X 2160 ПИКСЕЛИ (4K) 100HZ / 1000HZ MOTIONFLOW XR ВГРАДЕН FREESAT ПРИКЛУЧОК ЗА СЛУШАЛКИ ПОРТИ 4 X HDMI, 3 X USB, 1 X ДИГИТАЛЕН ЗВУК, 1 X КОМПОЗИТЕН ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА - ГОДИШНО 143 KWH ДИГИТАЛЕН ПРИЕМНИК FREEVIEW HD / YOUVIEW АУДИО КВАЛИТЕТDOLBY DIGITAL ЗВУЧНИК 20W BLUETOOTH , DLNA ТАЈМЕР ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ VESA 300ММ X 200ММ ДИМЕНЗИИ В 71.3 X Ш 123.1 X Д 5.2CM ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ В 77.6 X Ш 123.1 X Д 31.5CM

Слични производи