Техномаркет - VIVA EKSPRES KOMFORT PLUS НАВЛАКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

VIVA EKSPRES KOMFORT PLUS НАВЛАКА ЗА ПЕГЛАЊЕ


Производител: VIVA EKSPRES
Шифра: 5005897
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

МАКСИМАЛЕН КОМФОР ЗА ПЕГЛАЊЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА 3 СЛОЈА: (1) 100% ПАМУК, (2) ПЕНА И (3) ОСЕТЛИВ СЛОЈ УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ ДИЗАЈНИ УНИВЕРЗАЛНАТА ГОЛЕМИНА СЕ ВКЛОПУВА НА ДАСКА СО 120-130 CM ДОЛЖИНА И 38-45 CM ШИРИНА

Слични производи