Техномаркет - SAMSUNG NV-66M3531 BS/OL

SAMSUNG NV-66M3531 BS/OL

-21%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5005963
Достапност: залиха
Редовна Цена:
38,999 ден.

SMART цена:
30,990 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 66 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ТИП НА РЕРНАТА DEFEATURE DUAL COOK ТРОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА ТИП НА ЕКРАНОТ LED / ICE BLUE МЕТОД НА КОНТРОЛА POP-UP КОПЧИЊА МЕТОД НА ЧИСТЕЊЕ КАТАЛИТИЧКИ АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ 25EA ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА,ЧАСОВНИК,ТАЈМЕР ЗА ГОТВЕЊЕ, ВНАТРЕШНА СВЕТИЛКА 25W (BULB),ВНАТРЕШНО СВЕТЛО (ПОЗИЦИЈА) ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ (В X Ш X Д) 560 Х 572 Х 545 ММ НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д ) 595 X 595 X 566 ММ ТЕЖИНА 35,5 КГ

Слични производи