Техномаркет - GORENJE BM-300 X МИКРОПЕЧКА

GORENJE BM-300 X МИКРОПЕЧКА

-15%

Производител: GORENJE
Шифра: 5006065
Достапност:
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА 20 L. ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА СТАКЛЕНА ВРАТА ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА СО КОПЧЕ 6 СТЕПЕНИ НА МОЌНОСТ МОЌНОСТ 800 W МОЌНОСТ НА ГРИЛ 1000 W LED ДИСПЛЕЈ АВТОМАТСКО МЕНИ ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ СО ВРЕМЕ ИЛИ ТЕЖИНА ОСИГУРУВАЧ ЗА БЕЗБЕДНОСТ НА ДЕЦА РОТИРАЧКА СТАКЛЕНА ПЛОЧА ПРЕЧНИК НА РОТАЦИОНА ПЛОЧА 24,5 СМ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1 M ДИМЕНЗИИ 295 × 218 × 316 MM

Слични производи