Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-55UHD120T2S2

VIVAX IMAGO LED TV-55UHD120T2S2


Производител: VIVAX
Шифра: 5006226
Достапност: залиха
Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
21,999 ден.

ДИЈАГОНАЛА: 55 '' / 140 СМ ОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 260 КОНТРАСТ: 4000: 1 МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 3840X2160 ФОРМАТ: 16: 9, 4: 3 VESA: 400 X 200 КОМПРЕСИЈА: MPEG2, MPEG4 ТЕХНОЛОГИЈА: LED ТВ ПРИЕМНИК: DVB-T2 / C / S2 H.265 ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ [CM]: СО ДРЖАЧ: 1254 X 790 X 305, БЕЗ ДРЖАЧ: 1254 X 738 X 83 ТЕЖИНА НА УРЕДОТ [КГ]: 14 ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ: SECAM, NTSC, PAL ДРУГО: ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ, 400HZ CME ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A USB СНИМАЊЕ: ДА КОНЕКТОРИ КОМПОЗИТЕН 1, HDMI: 3, АУДИО ЗА КОМПЈУТЕР: 1, СЛУШАЛКИ: 1, VGA: 1, USB: 2

Слични производи