Техномаркет - FAVORIT MP 5101 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

FAVORIT MP 5101 A++ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-28%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5006229
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,499 ден.

SMART цена:
8,991 ден.

МАШИНА ЗА АЛИШТА КАПАЦИТЕТ 5КГ 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ 15 ПРОГРАМИ ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д) 85 x 59.5 x 54 CM

Слични производи