Техномаркет - PHILIPS 43PFS5803/12 SMART

PHILIPS 43PFS5803/12 SMART

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5006235
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,199 ден.

SMART цена:
16,499 ден.

ДИСПЛЕЈ FULL HD LED ДИМЕНЗИИ НА ЕКРАН 43 “/ 108 СМ РЕЗОЛУЦИЈА 1920 X 1080 ПИКСЕЛИ НАПРЕДНИ ФУНКЦИИ НА СЛИКАТА PIXEL PLUS HD ИЗЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЗВУКОТ (RMS) 16 W ФОРМАТИ НА ВИДЕО РЕПРОДУКЦИЈА • ДАТОТЕКИ: AVI, MKV • H264 / MPEG-4 AVC • MPEG-1 • MPEG-2 • MPEG-4 • WMV9 / VC1 • HEVC (H.265) • VP9 ПОВРЗУВАЊЕ: HDMI 2, USB ПОРТИ 2 ДРУГИ КОНЕКТОРИ ЗАЕДНИЧКИ ИНТЕРФЕЈС ПЛУС (CI +) , ДИГИТАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ (ОПТИЧКИ) АНТЕНА IEC75, ETHERNET-LAN RJ-45, САТЕЛИТСКА ВРСКА, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ, EASYLINK (HDMI-CEC) ДИГИТАЛНИ РЕСИВЕРИ DVB-T / T2 / T2-HD / C / S / S2 ДИМЕНЗИИ Ш Х В Х Д 731,8 Х 435,3 Х 77,3 ММ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 36 KW / H ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A +

Слични производи