Техномаркет - TEFAL GC451B12 GRILL ТОСТЕР/СКАРА

TEFAL GC451B12 GRILL ТОСТЕР/СКАРА

-15%

Производител: TEFAL
Шифра: 5006248
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,499 ден.

SMART цена:
8,924 ден.

ГРИЛ ТОСТЕР МОЌНОСТ 2000 W ОТСТРАНЛИВИ, АЛУМИНИУМСКИ, РЕБРЕСТИ ПЛОЧИ ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ, МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА ТЕРМОСТАТ ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР-TEFAL GRILL SUPERGRILL TIMER ТЕЖИНА (КГ): 4.200 ДИМЕНЗИИ: В ХШ Х Д- 36,50 Х 19.60 Х 35.90

Слични производи