Техномаркет - TEFAL FV 4950 ПЕГЛА

TEFAL FV 4950 ПЕГЛА

-31%

Производител: TEFAL
Шифра: 5006251
Достапност:
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,399 ден.

ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ ВО СИТЕ НАСОКИ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 2500 W УДАРНА ПАРЕА 160 G / MIN ПРОМЕНЛИВА ПАРЕА ОД 0-40 G / MIN СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА РЕЗЕРВОАРЗА ВОДА 270 ML САМОЧИСТЕЊЕ СОВРШЕНА СТАБИЛНОСТ ПРЕЦИЗЕН ВРВ УДОБНА РАЧКА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 2 M

Слични производи