Техномаркет - TEFAL FV 3951 ПЕГЛА

TEFAL FV 3951 ПЕГЛА


Производител: TEFAL
Шифра: 5006254
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,699 ден.

SMART цена:
2,429 ден.

МОЌНОСТ 2400 W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ 270 ML УДАРНА ПАРЕА: 120 G / MIN ПОСТОЈАНА ПАРЕА: 35 G / MIN ПОВРШИНСКИ СЛОЈ НА ПЛОЧАТА DURILUM AIRGLIDE АНТИ-КАЛК ЗАШТИТА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 2 M САМОЧИСТЕЊЕ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА ДИМЕНЗИИ (ШXВXД) 13 X 30 X 18 CM ТЕЖИНА 1,3 КГ

Слични производи