Техномаркет - KRUPS KP130131 КАФЕМАТ

KRUPS KP130131 КАФЕМАТ


Производител: KRUPS
Шифра: 5006259
Достапност:
Редовна Цена:
7,999 ден.

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО РАБОТА СО КАПСУЛИ ПРИТИСОК ВО ПУМПАТА 15 БАРИ ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА КОЛИЧИНАТА НА ВОДА: РАЧНО ВОЛУМЕН НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА (Л): 1 ПОТРОШУВАЧКА (W): 1460 РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА КОЈ СЕ ОТСТРАНУВА БОЈА: БЕЛА УНИКАТЕН И МОДЕРЕН ДИЗАЈН

Слични производи