Техномаркет - SONY KD-55XF9005 55" 4K Ultra HD LED ANDROID

SONY KD-55XF9005 55" 4K Ultra HD LED ANDROID

-31%

Производител: SONY
Шифра: 5006264
Достапност:
Редовна Цена:
69,999 ден.

SMART цена:
47,999 ден.

ДИЈАГОНАЛА НА ЕКРАНОТ 55 " (140СМ) РЕЗОЛУЦИЈА 3840X2160 ОСВЕТЛЕНОСТ 600 CD / M2 КОНТРАСТ 6000: 1 АГОЛ НА ГЛЕДАЊЕ 178 ° ФРЕКВЕНЦИЈА НА ПАНЕЛ 100 HZ СТАПКА НА ОСВЕЖУВАЊЕ НА СЛИКА 1000 ДИГИТАЛНА ТЕЛЕВИЗИЈА DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 SMART TV - WI-FI ВГРАДЕНО ЗВУЧНА МОЌНОСТ 2X10 W ВЛЕЗОВИ AV, HDMI X4, USB X3, ETHERNET (RJ-45), BLUETOOTH, WI-FI 802.11AC, MIRACAST ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 245 W БОЈА ЦРНА ДИМЕНЗИИ НА ЅИДЕН НОСАЧ VESA 300X300 МИЛИМЕТРИ ДИМЕНЗИИ БЕЗ ДРЖАЧ 1228X706X69 ММ ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ 1228X771X268 ММ ТЕЖИНА БЕЗ СТОЈАТ 18,2 КГ ТЕЖИНА СО ДРЖАЧ 19,1 КГ

Слични производи