Техномаркет - SONY KD-43XF7077 43" 4K Ultra HD Smart LED

SONY KD-43XF7077 43" 4K Ultra HD Smart LED


Производител: SONY
Шифра: 5006265
Достапност: залиха
Цена:
41,499 ден.

SMART цена:
36,999 ден.

4K ULTRA HD SMART TV ДИЈАГОНАЛА: 43 "/108 СМ ВГРАДЕН WI-FI ПРИКЛУЧОЦИ ЗА HDMI: 3 ЕКРАН TYPE: LED РЕЗОЛУЦИЈА: 3840X2160 ТЕХНИКИ НА РАЗМЕНА: MOTIONFLOW XR ФРЕКВЕНЦИЈА НА ИНТЕРПОЛАЦИЈА: 400 HZ ОДНОС НА СЛИКА: 16: 9 ПРИКЛУЧОЦИ ЗА HDMI: 3 КОМПОЗИТЕН ВИДЕО ВЛЕЗ: ДА ИНТЕРФЕЈС НА CI: ДА ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ: ДА IETHERNET / LAN КОНЕКЦИЈА: ДА БОЈА: СРЕБРЕНА Ш Х В Х Д: 97 СМ/ 57,1 СМ/ 5,8 СМ IVESA СТАНДАРД: 200X100 ТВ ПРИЕМНИК ДИГИТАЛНИ ПРИЕМНИЦИ: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ: LINUX КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A

Слични производи