Техномаркет - WHIRLPOOL AKZ9-6230 NB ФУРНА

WHIRLPOOL AKZ9-6230 NB ФУРНА

-9%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 5006271
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
20,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 73 ЛИТРИ ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE КАТАЛИТИЧКО ЧИСТЕЊЕ TEЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ ДИЗАЈН ABSOLUTE - ИНТУИТИВНО ЦЕНТРАЛНО КОПЧЕ 8 + 8 ФУНКЦИИ, АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ, 3-СЛОЈНО СТАКЛО МЕКО ЗАТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА, ЦРНА

Слични производи