Техномаркет - GORENJE GV-61010

GORENJE GV-61010


Производител: GORENJE
Шифра: 5006307
Достапност:
Редовна Цена:
23,990 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ КАПАЦИТЕТ: 12 КОМПЛЕТИ ТИП НА МОТОР: АСИНХРОН ЕДНОФАЗЕН МОТОР ИНДИКАТОР НА ОДБРАНАТА ПРОГРАМА ON/OFF ИНДИКАТОР ТЕМПЕРАТУРА НА МИЕЊЕ: 65, 60, 55, 45 °C 5 ПРОГРАМИ: НОРМАЛНA ПРОГРАМA; БРЗA ПРОГРАМA; ИНТЕНЗИВНО МИЕЊЕ; БРЗ ИНТЕНЗИВЕН ПРОГРАМ; ЕКОНОМИЧНА ПРОГРАМА ОДЛОЖЕН СТАРТ 3/6/9H БРОЈ НА КОРПИ: 2 РАСПРСНУВАЧИ: 2 САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР СЕРВИСНА ДИЈАГНОСТИКА ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА НОРМАЛНA ПРОГРАМA: 0,91 KWH ПРОЦЕНЕТА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА ЗА ЧЕТИРИЧЛЕНО ДОМАЌИНСТВО: 3.080 L БУЧНОСТ: 49 DB(A) ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 59,8 × 81,5 × 55 CM

Слични производи