Техномаркет - BAUER CM 410 ЕЛ ЃЕЗВЕ

BAUER CM 410 ЕЛ ЃЕЗВЕ


Производител: BAUER
Шифра: 5006321
Достапност:
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
639 ден.

ЕЛЕКТРИЧНО ЃЕЗВЕ КАПАЦИТЕТ: 400 ML МОЌНОСТ: 1000 W СКРИЕН ГРЕЈАЧ, ГРЕЈАЧ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, БЕЗБЕДНОСНИОТ СИСТЕМ КОЈ ЈА СПРЕЧУВА УПОТРЕБАТА БЕЗ ВОДА

Слични производи