Техномаркет - BLACKVIEW A20 DARK GRAY QUAD CORE 1.3GHZ/1GB/8GB/DUAL SIKM/2MP+03+05MP/A8.0

BLACKVIEW A20 DARK GRAY QUAD CORE 1.3GHZ/1GB/8GB/DUAL SIKM/2MP+03+05MP/A8.0


Производител: BLACKVIEW
Шифра: 5006325
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАНОТ 5.5" ТИП НА ДИСПЛЕЈ IPS-LCD ОПЕРАТИВЕН СИСТМ OS ANDROID GO MTK6580M ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА 8 GB RAM 1 GB QUAD CORE PROCESSOR МРЕЖА 3G DUAL SIM ПРИКЛУЧОЦИ 1XMICRO-USB КАМЕРА-ЗАДНА 5MP+0.3MP / ПРЕДНА 2 МР БАТЕРИЈА 3000 MAH БОЈА DARK GRAY

Слични производи