Техномаркет - BLACKVIEW A20 GOLD QUAD CORE 1.3GHZ/1GB/8GB/DUAL SIKM/2MP+03+05MP/A8.0

BLACKVIEW A20 GOLD QUAD CORE 1.3GHZ/1GB/8GB/DUAL SIKM/2MP+03+05MP/A8.0

-33%

Производител: BLACKVIEW
Шифра: 5006326
Достапност:
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
2,999 ден.

ГОЛЕМИНА НА ЕКРАНОТ 5.5" ТИП НА ДИСПЛЕЈ IPS-LCD ОПЕРАТИВЕН СИСТМ OS ANDROID GO MTK6580M ВНАТРЕШНА МЕМОРИЈА 8 GB RAM 1 GB QUAD CORE PROCESSOR МРЕЖА 3G DUAL SIM ПРИКЛУЧОЦИ 1 X MICRO-USB КАМЕРА-ЗАДНА 5MP+0.3MP / ПРЕДНА 2 МР БАТЕРИЈА 3000 MAH БОЈА GOLD

Слични производи