Техномаркет - VIVAX IMAGO LED TV-40LE78T2S

VIVAX IMAGO LED TV-40LE78T2S


Производител: VIVAX
Шифра: 5006369
Достапност: залиха
Цена:
12,099 ден.

SMART цена:
9,999 ден.

ДИЈАГОНАЛА: 40 "/ 100 СМ ТЕХНОЛОГИЈА: LED МАКСИМАЛНА РЕЗОЛУЦИЈА: 1920X1080 ОСВЕТЛЕНОСТ [CD / M2]: 250 СООДНОС НА КОНТРАСТОТ: 5000: 1 ФОРМАТ: 16: 9 VESA: 200X200 КОМПРЕСИЈА: MPEG4, MPEG2 ТЕХНОЛОГИЈА: LED ТВ ПРИЕМНИК: DVB-T / C / T2 / S2, H.265 ВИДЕО КОМПАТИБИЛНОСТ: PAL, NTSC ДРУГО: ХОТЕЛСКИ РЕЖИМ, CI +, 300HZ CME ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A USB СНИМАЊЕ КОНЕКТОРИ: КОМПОЗИТЕН 1, SCART: 1 D-ПОД: 1, HDMI: 3, АУДИО ЗА КОМПЈУТЕР: 1, СЛУШАЛКИ: 1, VGA: 1, USB: 1 ДИМЕНЗИИ НА УРЕДОТ [CM]: БЕЗ ДРЖАЧ: 91.1CM X 55.1CM X 8.9CM СО ДРЖАЧ: 91.1CM X 56.3CM X 20.9CM ТЕЖИНА [КГ]: 6.5

Слични производи