Техномаркет - ELECTROLUX ENN-2800 AJW ВГР. ЛАДИЛНИК

ELECTROLUX ENN-2800 AJW ВГР. ЛАДИЛНИК

-25%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5006449
Достапност: залиха
Редовна Цена:
29,999 ден.

SMART цена:
22,398 ден.

ВГРАДЛИВ ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ : 202 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ: 75 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + НИВО НА БУЧАВОСТ: 36 DB БРОЈ НА ФИОКИ: 4 ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 297 KWH КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 4 КГ / 24 Ч ШИРИНА: 54, ВИСИНА: 177,2 СМ ДЛАБОЧИНА: 54,7 СМ ТЕЖИНА: 56 KG

Слични производи