Техномаркет - HAGEN MO-352 W МИНИ ШПОРЕТ

HAGEN MO-352 W МИНИ ШПОРЕТ


Производител: HAGEN
Шифра: 5006451
Достапност:
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
3,899 ден.

МИНИ ШПОРЕТ 2 РИНГЛИ 5 СТЕПЕНИ НА РЕРНАТА КАПАЦИТЕТ 35Л

Слични производи