Техномаркет - FAVORIT 12000BTU

FAVORIT 12000BTU


Производител: FAVORIT
Шифра: 5006454
Достапност:
Цена:
16,099 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

КАПАЦИТЕТ: ЛАДЕЊЕ 3520 W ГРЕЕЊЕ 3600 W ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A ПОТРОШУВАЧКА: ЛАДЕЊЕ 1050 W ГРЕЕЊЕ 990 W БУЧАВА: ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА 34-38DB НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА ≤55 DB РАБОТНО ПОДРАЧЈЕ -7 C≤T≤43 C ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА 35 m² АВТО РЕСТАРТ ДА SLEEP MODE ДА ОСТАНАТИ КАРАКТЕРИСТИКИ ДИМЕНЗИИ / ТЕЖИНА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: (В×Ш×Д) MM 240×180×770 НЕТО ТЕЖИНА KG 7,5 НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:(В×Ш×Д) MM 552×256×760 НЕТО ТЕЖИНА 30 KG РАЗЛАДУВАЧКИ МЕДИУМ FREON R410A

Слични производи