Техномаркет - PANASONIC SC-PM250EC-S

PANASONIC SC-PM250EC-S

-17%

Производител: PANASONIC
Шифра: 5006479
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,399 ден.

SMART цена:
6,999 ден.

КОНТРОЛА ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ, ЕКРАН БРОЈ НА ЗВУЧНИЦИ 2 ВКУПНИ ПЕРФОРМАНСИ 20 W МЕМОРИСКИ СТАНИЦИ 30 × СПЕЦИЈАЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ RDS РАДИО ТИП НА ПРИЕМНИК FM ИНТЕРФЕЈС ПРЕДНО CD, USB ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ ПОТРОШУВАЧКА (ПРОСЕЧНО) 14 W БОЈА ЦРНА ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д 184 MM/123 MM/228 MM ДИМЕНЗИИ НА ЗВУЧНИК Ш/В/Д 139 MM/224 ММ/136 MM ГЛАВНА ЕДИНИЦА ТЕЖИНА 1,1 КГ ТЕЖИНА НА ЗВУЧНИК 1,3 КГ ВКУПНА ТЕЖИНА 2,4 КГ

Слични производи