Техномаркет - VIVAX HOME FT-31T ВЕНТИЛАТОР

VIVAX HOME FT-31T ВЕНТИЛАТОР

-18%

Производител: VIVAX
Шифра: 5006483
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

SMART цена:
899 ден.

ВЕНТИЛАТОР ДИЈАМЕТАР :30 CM МОЌНОСТ :40W ДРУГО: ПОСТАВУВАЊЕ НА МАСА, ОСЦИЛИРАЊЕ БОЈА: БЕЛА

Слични производи