Техномаркет - PANASONIC ES-WS14-P503 ДЕПИЛАТОР

PANASONIC ES-WS14-P503 ДЕПИЛАТОР


Производител: PANASONIC
Шифра: 5006489
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,699 ден.

РАБОТА СО 24 ПИНЦЕТИ, 2 ПОДЕСУВАЊА ЗА БРЗИНАТА ВЛАЖНА / СУВА УПОТРЕБА ЕРГОНОМСКИОТ ДИЗАЈН ТЕЖИНА ОД 115 ГР УДОБНОСТ ПРИ КОРИСТЕЊЕ ТЕМЕЛНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА ОД КОРЕН РАБОТА БЕЗ КАБЕЛ И СО AC КАБЕЛ УНИВЕРЗАЛЕН НАПОН ДА (AC100-240 V) ГОЛЕМИНА НА ТЕЛОТО (HXWXD) 11.1X 5.4 X 3.6 CM

Слични производи