Техномаркет - PANASONIC ER-GK40-A503 МАШИНКА ЗА ТЕЛО

PANASONIC ER-GK40-A503 МАШИНКА ЗА ТЕЛО

-20%

Производител: PANASONIC
Шифра: 5006493
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,399 ден.

МАШИНКА ЗА ТЕЛО БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА ВРЕМЕ ЗА ПОЛНЕЊЕ 8 ЧАСА ВРЕМЕ НА САМОСТОЈНА РАБОТА 28 МИН ВОДООТПОРЕН ТИП НА БАТЕРИЈА NIMH ДОДАТОЦИ

Слични производи