Техномаркет - MONDIAL CH-01 ЕЛ. СКАРА

MONDIAL CH-01 ЕЛ. СКАРА


Производител: MONDIAL
Шифра: 5006508
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

МОЌНОСТ 2000 W. ГОЛЕМА ПОВРШИНА ЗА ГОТВЕЊЕ ОД 48X30 СМ. САД ЗА МАСНОТИИТЕ ОД НЕ'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ВОДАТА. ПРИЛАГОДЛИВА ВИСОЧИНА НА АЛУМИНИУМСКА РЕШЕТКА. РАЗЛИЧНИ ЈАДЕЊА: МЕСО, РИБА, МОРСКИ ПЛОДОВИ, ЗЕЛЕНЧУК, ИТН ... ЗДРАВА И ВКУСНА ХРАНА. КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ И ДОЛГО ТРАЕЊЕ. ВИСОКОПРЕЦИЗЕН ТЕРМОСТАТ. СВЕТЛО ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ. ОТСТРАНЛИВ САД ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ.

Слични производи