Техномаркет - LAICA PM-2000 АПАРАТ ЗА ТЕСТЕНИНИ

LAICA PM-2000 АПАРАТ ЗА ТЕСТЕНИНИ


Производител: LAICA
Шифра: 5006511
Достапност:
Редовна Цена:
2,999 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

МАШИНА ЗА ТЕСТЕНИНИ СОСТАВНИ ДЕЛОВИ 1 ЗАМЕНЛИВ ДВОЕН НОЖ, 1 РАЧКА 1 СПОЈКА СО ЗАВРТКА, МИН. И МАКС. ДЕБЕЛИНА НА ТЕСТЕНИНИ: 0,3-3 ММ МАКС. ШИРИНА : 150 ММ ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА РАЧКА: 7 ПОЗИЦИИ МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК, АЛУМИНИУМ ДИМЕНЗИИ: 20,2 Х 19,6 Х 15,2 СМ ТЕЖИНА: 0,76 КГ

Слични производи