Техномаркет - GORENJE SIH-2200 PS ПЕГЛА

GORENJE SIH-2200 PS ПЕГЛА


Производител: GORENJE
Шифра: 5006547
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА ЈАЧИНА:2200 W ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА ПОДЛОГА НА ПЕГЛАТА: ULTRA STEEL (ИНОКС) ПОСТОЈАНА ПАРЕА: 22 G/MIN УДАРНА ПАРЕА: 60 G/MIN ВОЛУМЕН НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА: 0,35 Л СИСТЕМ ПРОТИВ КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ ВРТЕЊЕ НА ПРИКЛУЧНИОТ КАБЕЛ: 360 ° ФУНКЦИИ: ПРСКАЊЕ, САМОЧИСТЕЊЕ, АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи