Техномаркет - HANSA OTS-625 IH АСПИРАТОР

HANSA OTS-625 IH АСПИРАТОР


Производител: HANSA
Шифра: 5006550
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,899 ден.

SMART цена:
4,592 ден.

ТИП НА АСПИРАТОР ТЕЛЕСКОПСКИ ШИРИНА: 60 СМ ВИД НА КОНТРОЛА: МЕХАНИЧКИ БРОЈ НА СВЕТИЛКИ: 2 МОЌНОСТ НА СЕКОЈА СВЕТИЛКА, W: 40 ДИЈАМЕТАР НА ВОЗДУШНИОТ КАНАЛ, ММ: 120 МАТЕРИЈАЛ: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАПАЦИТЕТ : 352 M³ / H БРОЈ НА МОТОРИ:2 БРОЈ НА БРЗИНИ: 3 НИВО НА БУЧАВА : 43 ДБ ДИМЕНЗИИ НА ВДЛАБНАТИНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ Ш X Д, СМ: 50 X 28 ЦЕЛОСНА МОЌНОСТ: 330 W НАПОН, V: 220-240 ТЕЖИНА, КГ: 7.5

Слични производи