Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON RDPD-96407 МАШ.ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ

HOTPOINT-ARISTON RDPD-96407 МАШ.ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 5006552
Достапност: залиха
Редовна Цена:
28,999 ден.

SMART цена:
24,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ АЛИШТА КАПАЦИТЕТ НА ПЕРЕЊЕ 9 КГ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 6 КГ ЦЕНТРИФУГА 1400 врт/мин ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 14 ПРОГРАМИ ЗА ПЕРЕЊЕ / 3 ПРОГРАМИ ЗА СУШЕЊЕ МИНИ ПРОГРАМ - 30 мин ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д: 85/59,5/54 CM

Слични производи