Техномаркет - ADLER AD2910 МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ

ADLER AD2910 МАШ. ЗА БРИЧЕЊЕ


Производител: ADLER
Шифра: 5006554
Достапност:
Редовна Цена:
1,099 ден.

САМОСТОЈНИ ГЛАВИ ЗА БРИЧЕЊЕ; УЛТРА ТЕНОК “MICROGROOVE” НАДВОРЕШЕН ФИЛТЕР; СИСТЕМ ЗА ТОЧНО БРИЧЕЊЕ; ТРИМЕР; ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧЕНО/ ИСКЛУЧЕНО СО ИНТЕГРИРАНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ; ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ; МАКСИМАЛНО ВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ: 8 ЧАСА; МАКСИМАЛНО ВРЕМЕ НА РАБОТА 60МИНУТИ

Слични производи