Техномаркет - SAMSUNG WW-80J5446 FX/LE МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

SAMSUNG WW-80J5446 FX/LE МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: SAMSUNG
Шифра: 5006581
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
24,999 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 8 КГ ЦЕНТРИФУГA 1400 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ ИНВЕРЕР МОТОР ТЕХНОЛОГИЈА ECO BUBBLE АВТОДИЈАГНОСТИКА НА ДЕФЕКТИ LED ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН КРАЈ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ЗА ПЕРЕЊЕ 0,52 KWH / ЦИКЛУС ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 37 L / ЦИКЛУС НИВО НА БУЧАВА ПРИ ПЕРЕЊЕ 49 DB НИВО НА БУЧАВА ПРИ ЦЕНТРИФУГА 74 DB ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д) :85 X 60 X СМ 55 СМ

Слични производи