Техномаркет - RUSSELL HOBBS 17888-56 3IN1 ГРИЛ/СКАРА

RUSSELL HOBBS 17888-56 3IN1 ГРИЛ/СКАРА


Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 5006597
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,499 ден.

ГРИЛ ТОСТЕР МОЧНОСТ 1800 W ОТВОРАЊЕ НА 180 СТЕПЕНИ ВО СКАРА ПОЗИЦИЈА ЗА ГОТВЕЊЕ НА СЛАНИНА И ЗЕЛЕНЧУК ГОЛЕМИ НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ ПРИЛАГОДЛИВА ШАРКА ВО ЗАВИСНОСТ ОД ХРАНАТА ШТО СЕ ПОДГОТВУВА

Слични производи