Техномаркет - RUSSELL HOBBS 18840-56 GEORGE FOREMAN ГРИЛ/СКАРА

RUSSELL HOBBS 18840-56 GEORGE FOREMAN ГРИЛ/СКАРА

-22%

Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 5006598
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

ТОСТЕР МОЌНОСТ: 760 W. НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ДИМЕНЗИЈА НА СЕКОЈА ПЛОЧА 18 X 13 СМ. САД ЗА МАСНОТИЈА ЕЛИМИНИРАЊЕ ДО 42% ОД МАСНОТИИТЕ. ШАРКА ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА.

Слични производи