Техномаркет - RUSSELL HOBBS 21220 ОТСТРАНУВАЧ НА БИГОР

RUSSELL HOBBS 21220 ОТСТРАНУВАЧ НА БИГОР


Производител: RUSSELL HOBBS
Шифра: 5006600
Достапност:
Редовна Цена:
299 ден.

СРЕДСТВО ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА БИГОР ИДЕАЛЕН ЗА БОКАЛИ, КАФЕМАТИ И ПАРНИ ПЕГЛИ ВИСОКО ЕФЕКТИВНА ФОРМУЛА БРЗО ДЕЈСТВО – ГО УНИШТУВА БИГОРОТ ЗА ПОМАЛКУ ОД 10 МИНУТИ ГИ ПОДОБРУВА ПЕРФОРМАНСИТЕ НА АПАРАТИТЕ ЗА ДОМАЌИНСТВО ВОЛУМЕН 250ML БЕЗ ФОСФАТИ БИОРАЗГРАДЛИВ БЕЗ МИРИС ЛЕСНА И УДОБНА АПЛИКАЦИЈА ПРОИЗВЕДЕНО ВО ГЕРМАНИЈА

Слични производи