Техномаркет - LIEBHERR T-1400 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR T-1400 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 5006615
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
13,429 ден.

ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ 136 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ВО 24 ЧАСА 0.321 KWH / 24H ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ГОДИШНО 118 KWH / A КЛИМАТСКА КЛАСА SN-ST НИВО НА БУЧАВОСТ 37 DB АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ 4 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ РЕШЕТКА ЗА ШИШИЊА ПОЛИЦА ЗА ЈАЈЦА ✔ ФИОКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК 1 SWING DESIGN НА ВРАТАТА БОЈА БЕЛА ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (H / W / D) 85 / 50.1 / 62.0 CM

Слични производи