Техномаркет - LIEBHERR CNEL-4813-21 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR CNEL-4813-21 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 5006618
Достапност: залиха
Цена:
42,999 ден.

SMART цена:
29,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 338 Л КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 243 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 95 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА ГОДИШНО 250 KWH КЛИМАТСКА КЛАСА SN-T НИВО НА БУЧАВА 42 DB ФРЕОН ЗА ЛАДЕЊЕ R600A БОЈА ЧЕЛИЧНО СИВА DUOCOOLING (ПОСЕБНО ПРИЛАГОДЛИВИ КОЛА ЗА ЛАДЕЊЕ) БРОЈ НА КОМПРЕСОРИ 1 ДИМЕНЗИИ В Х Ш Х Д 201,1 Х 60 Х 65, 5 СМ

Слични производи