Техномаркет - FAVORIT MP-6102 A++ MAШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

FAVORIT MP-6102 A++ MAШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: FAVORIT
Шифра: 5006619
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,599 ден.

SMART цена:
10,799 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 6 КГ ЦЕНТРИФУГА 1000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A ++ 15 ПРОГРАМИ 44 L БУБАЊ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕЛЕКТРОНСКИ ПРОГРАМАТОР ОДЛОЖЕН СТАРТ ЕКО-СИСТЕМ ЗА ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ЗАШТИТА ОД ПРОТЕКУВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПЕНА СИСТЕМ ЗА АВТОМАТСКО БАЛАНСИРАЊЕ СИСТЕМ ЗА ДЕТЕКЦИЈА НА ГРЕШКИ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 171 KWH ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 9900 Л. ГОДИШНО) НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ: 58 DB НИВО НА БУЧНОСТ ПРИ ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ: 77 DB БРЗА ПРОГРАМА: 15 МИНУТИ НА 30 ° C ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д) : 84,50 / 59,70 / 49,70 CM

Слични производи