Техномаркет - BOSCH SMV-46KX01 ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMV-46KX01 ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: BOSCH
Шифра: 5006628
Достапност: залиха
Цена:
35,999 ден.

SMART цена:
29,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A ++ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТИ НИВО НА БУЧАВА: 46 DB БРОЈ НА ПРОГРАМИ : 6 5 ТЕМПЕРАТУРИ БРОЈ НА ПОСЕБНИ ФУНКЦИИ : 3 VARIOSPEED ПЛУС ,HYGIENEPLUS, ПОСЕБНО СУШЕЊЕ ECOSILENCE ДИСК ИНВЕРТОР МОТОР САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР СО ТРОСЛОЕН СОСТАВ НА ФИЛТРИРАЊЕ VARIOFLEX КОРПИ XXL КОРПА-СРЕБРЕНА БОЈА ОДЛОЖЕН СТАРТ : 1-24 H RACKMATIC – ГОРНАКОРПА ПРИЛАГОДЛИВА ВО ВИСОЧИНА ЕЛЕКТРОНСКИ ПРИКАЗ ЗА ПРЕОСТАНАТО ВРЕМЕ ВО МИНУТИ LED ДИСПЛЕЈ ЗА СОЛ И СРЕДСТВО ЗА ПЛАКНЕЊЕ AQUASTOP ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 81,5 X 59,8 Х 55 СМ

Слични производи