Техномаркет - MAX AK-850 АПАРАТ ЗА КРОФНИ

MAX AK-850 АПАРАТ ЗА КРОФНИ

-21%

Производител: MAX
Шифра: 5006663
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
947 ден.

АПАРАТ ЗА КРОФНИ МОЌНОСТ: 700W НЕЛЕПЛИВИ ПЛОЧИ ЗА 7 КРОФНИ ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ АВТОМАТСКИ ТЕРМОСТАТ ИНДИКАТОР ЗА ТЕМПЕРАТУРА РАЧКИ ОТПОРНИ НА ТОПЛИНА МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ ВО ИСПРАВЕНА ПОЛОЖБА

Слични производи