Техномаркет - MAX CP-211 АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ

MAX CP-211 АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ


Производител: MAX
Шифра: 5006664
Достапност: залиха
Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
1,199 ден.

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ МОЌНОСТ: 1000W ДИЈАМЕТАР 30 САНТИМЕТРИ НЕЛЕПЛИВА ПОДЛОГА ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ КУЌИШТЕ ОТПОРНО НА ТОПЛИНА ИНДИКАТОРСКА СИЈАЛИЧКА ПРОМЕНЛИВ ТЕРМОСТАТ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ДОДАТОЦИ: ВИЛУШКА И ДРВЕНА ШПАТУЛА

Слични производи