Техномаркет - LIEBHERR UWKES-1752-21 ЛАДИЛНИК

LIEBHERR UWKES-1752-21 ЛАДИЛНИК


Производител: LIEBHERR
Шифра: 5006668
Достапност:
Редовна Цена:
99,999 ден.

ЛАДИЛНИК ЗА ВИНО ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ 110 Л КАПАЦИТЕТ ЗА 46 ШИШИЊА ОД 0,75 Л ВИНО ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 145 KWH КЛИМАТСКА КЛАСА SN-ST НИВО НА БУЧАВОСТ 38 DB (A) РАЗЛАДЕН ФРЕОН R600A БОЈА ЧЕЛИЧНО СИВА БРОЈ НА КОМПРЕСОРИ 1 ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ + 5 ° C ДО + 20 ° C БРОЈ НА ПОЛИЦИ 3 LED ОСВЕТЛУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ В Х Ш Х Д 818 Х 597 Х 575 ММ ОТВОРАЊЕ НА ВРАТАТА ЗА 90 °

Слични производи