Техномаркет - PANASONIC ES-EL2A-A503 ДЕПИЛАТОР

PANASONIC ES-EL2A-A503 ДЕПИЛАТОР

-22%

Производител: PANASONIC
Шифра: 5006675
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,899 ден.

SMART цена:
3,799 ден.

ДЕПИЛАТОР СВИЛЕНО МАЗЕН РЕЗУЛТАТ ПРИ ДЕПИЛИРАЊЕ СУПЕР ФЛЕКСИБИЛНА ПОДВИЖНА ГЛАВА ЕКСТРА-ШИРОКА ГЛАВА ЗА ДЕПИЛАЦИЈА ЗА ПОГОЛЕМА ЕФИКАСНОСТ ДУПЛИ ДИСКОВИ СО ПИНЦЕТИ ПОДОБРЕНА ТЕХНИКА НА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА МОЖНОСТ ЗА СУВА И ВЛАЖНА УПОТРЕБА LED ОСВЕТЛУВАЊЕ ВРЕМЕ ЗА ПОЛНЕЊЕ 1 ЧАС БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА ДО 30 МИНУТИ ДОДАТОК ЗА ЕПИЛАЦИЈА ЗА РАЦЕ И НОЗЕ, ТОРБА ЗА ЧУВАЊЕ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Слични производи