Техномаркет - ELECTROLUX EKC-52950 OX ШПОРЕТ

ELECTROLUX EKC-52950 OX ШПОРЕТ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5006679
Достапност: залиха
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
18,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ БОЈА СИВА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 54 ЛИТРИ МЕХАНИЧКА КОНТРОЛА ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО РЕРНАТА ФУНКЦИЈА ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ: Ш X В Х Д 50 Х 85,8 Х 60 СМ

Слични производи