Техномаркет - FRIZIDER 25L ANTARTIK

FRIZIDER 25L ANTARTIK


Производител: BAUER
Шифра: 5006682
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

ПИКНИК ФРИЖИДЕРЧЕ КАПАЦИТЕТ 25 ЛИТРИ УДОБНА РАЧКА ЗА ТРАНСПОРТ ВАКУУМСКО ЗАТВАРАЊЕ МАТЕРИЈАЛ ПЛАСТИКА ТРИ БОИ-ЗЕЛЕНА, СИВА И СИНА ПАТРОН ЗА ЛАДЕЊЕ ВО ПАКУВАЊЕТО

Слични производи